Клуб комунікацій

Клуб комунікацій

1800₴
Категорія:

Про курс

Клуб комунікацій від Академії журналістики і комунікацій

Клуб комунікацій від Академії журналістики і комунікацій – це наша новинка, наша особливість, «родзинка», створена після чотирирічного процесу навчання груп.

 

Чому ми його створили? Та тому що після закінчення навчального процесу (особливо в базових групах, де було по 25-30 слухачів) завжди виникало питання – а що ж далі? За час навчання складалися команди однодумців та близьких по духу людей. Природно, люди зближувалися, набували спільних інтересів, проводили разом дозвілля. А коли навчання закінчувалося, обривалася та нитка, та сполучна ланка, яка тримала це спілкування в тонусі. Закінчувалися заняття, поглинала буденщина, і люди «втрачали» один одного (винятки, звичайно, були, але нечисленні). Багато студентів просили: «Вікторіє Вікторівно, створіть другий ступінь навчання або придумайте що-небудь, бо так не хочеться розставатися». Батьки деяких підлітків говорили: «Ви знаєте, дитина отримала знання, ми дуже задоволені. Але найбільше задоволені тим спілкуванням, яке він мав, як він змінився після командної роботи. Тепер йому цього буде сильно бракувати!». Ось так і виникла необхідність створення клубу для спільного дозвілля.

 

Що собою являє наш клуб? Насамперед це – комунікації. Це регулярні, планові, живі, офлайн-зустрічі членів клубу (без прив’язування до будь-якого одного майданчика), пряме й відкрите спілкування один з одним, спільне спілкування на різні теми і з різних напрямів. Причому ініціатива за всіма складовими планових зустрічей – тільки від членів клубу, ніякого управлінського впливу, відсутність «нав’язування» і «продавлювання» з боку керівництва Академії журналістики і комунікацій. Організаційно це можуть бути благодійні, спортивні, культурні заходи, поїздки, звичайні зустрічі в кав’ярні з метою обговорення якихось проектів або звичайного спілкування один з одним. Це можуть бути як власні заходи (члени клубу самі продумують захід та організовують його), так і участь у різних подіях і заходах нашого міста.

 

Для кого наш клуб? Ясна річ, передусім для випускників Академії журналістики і комунікацій і тих, хто навчається в ній зараз. А також для їхніх друзів і рідних, для однодумців та всіх охочих приєднатися як до клубу, так і до самої Академії журналістики і комунікацій. Ми завжди відкриті для спілкування!

 

P.S. Клуб комунікацій перебуває поза політикою та виключає будь-який піар і рекламу як політичного, так і комерційного характеру!!! За недотримання цього правила адміністрація Академії журналістики і комунікацій залишає за собою право негайного виключення з клубу.

 

З повагою, founder і керівник
Академії журналістики і комунікацій
Викторія Худякова

FAQs

Про навчання

Всі знання, отримані при вивченні предметів даного курсу універсальні і актуальні з практичної точки зору. Їх можна буде використовувати в будь-яких напрямках, пов’язаних як з журналістикою, так і іншими видами діяльності, а також для саморозвитку та самовдосконалення.

Про викладачів

Кожен з предметів веде викладач-практик, успішний і кваліфікований в своєму напрямку.

Реєстрація